twarz

MAKIJAŻE

Profesjonalizm i doświadczenie sprawia,że nasze makijaże są na najwyższym poziomie. Wiemy jak sprawić,aby każda z Was w wyjątkowym dniu poczuła się pięknie i niepowtarzalnie. Pracujemy na kosmetykach profesjonalnych marek,takich jak : Kryolan, ScreenFace, L'oreal, Dior, Clarinis. Dajemy Ci gwarancję wyjątkowej trwałości. Makijaż dobieramy indywidualnie do typu urody, aby wydobyć i podkreślić Twoje naturalne piękno.

MAKIJAŻ DZIENNY powinien być subtelny, stonowany i przede wszystkim naturalny. Celem makijażu dziennego jest skorygowanie ewentualnych niedoskonałości skóry w taki sposób, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Powinnaś czuć się w nim zadbana i atrakcyjna. Dobór kolorów to sprawa indywidualna, ale kroki do jego wykonania pozostają zawsze te same. Ciepłą wiosną i latem wybieramy kolory pastelowe i delikatne, zimą malujemy się mocniej i używamy bardziej wyrazistych barw. To bardzo ważne,aby w ciągu dnia unikać ciężkich kosmetyków i nakładania grubej warstwy makijażu. Makijaż dzienny pozwala kobiecie poczuć się lepiej.

MAKIJAŻ WIECZOROWY/OKAZJONALNY powinien być wyrazisty. Można tu popisać się pomysłowością i prawie wszystko jest dozwolone. Najbardziej kuszące są oczy wykonane w stylu smokey eyes. Można tu pokusić się na przyklejenie sztucznych kępek rzęs lub poddać się zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs. Gama kolorów cieni do powiek również jest szeroka. Gdy czeka nas długa noc warto użyć odpowiednich baz na powieki, by zapewnić trwałość cieni. Dzięki nim makijaż nie spływa, nie rozmazuje się i nie waży na powiece. Pamiętajmy zarówno o tak zwanej równowadze na twarzy. Jeżeli skupiamy się na mocno podkreślonych oczach, usta powinny być pomalowane jasną pomadką. Gdy zaś oczy są subtelnie zaakcentowane, uwagę kierujemy na ciemniej wyeksponowane usta.

MAKIJAŻ ŚLUBNY musi dobrze prezentować się zarówno w dzień i nocą, w pomieszczeniach jak i na powietrzu. Powinien być trwały, podkreślać zalety urody Panny Młodej, ukryć niedoskonałości, a co najważniejsze dobrze wyglądać na fotografiach. W dzień ślubu każda kobieta chce wyglądać idealnie. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do wyboru sukni, dodatków czy fryzury. Perfekcyjny,profesjonalny makijaż jest dopełnieniem wymarzonego wizerunku. Nie jest on najważniejszy, jednak skutecznie może zepsuć nastrój Panny Młodej i oczywiście pamiątkowe zdjęcia. Błyszcząca skóra, czy widoczne niedoskonałości mogą odciągnąć uwagę od pięknego welonu czy drogiej biżuterii. Ślubny makijaż powinien łączyć w sobie elementy, makijażu dziennego, okolicznościowego i fotograficznego. Makijaż ma być odpowiednio wyrazisty, by Panna Młoda wyglądała doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Ważne jest, by pasował do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, tworząc spójną całość. Dla podkreślenia piękna Twoich oczu w tym wyjątkowym dniu proponujemy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs lub doklejenie kilku kępek rzęs,by Twoje wyraziste spojrzenie nabrało blasku i kobiecości.